Skip to content

Takipcisatinalz.com: İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Haziran 3, 2022

Fakat hesabınıza geceli gündüzlü giriş karşılayıcı ve kovuşturulma eden biriyseniz, örneğin 2 çağ önce bakmış olduğunuzda hernesne normalse, bu durumda hesabınızın Instagram tarafından silinme ihtimali de ortadan kalkıyor. Bu durumda hesabınızın elden çkızılındığını saptama etmiş olursunuz. Eğer hesabınız Instagram tarafından silinmiş olsaydı farklı bir uyarı almış olurdunuz.
Instagram hesabım çkızılındı demeden önce son bir yoklama de arkadaş, kardeş ya da hesabı kovuşturulma eden yakınlarımızdan yoklama esenlamaktır. Samimi evetğunuz kişilere kovuşturulma etmiş olduğu kişgelecek gözden geçirmesini, anormal bir kullanıcı adı olup olmadığı sorulabilir. Hesabı hackleyen eşhas ekseri kullanıcı adınızı değhizmettirmektedir, saldırganların sizin hesabınız sinein belirlediği yeni kullanıcı adını bulmaya çkızılışın.
Instagram Hesabı Ne Hacklenir? Önemli Uyarılar
Instagram hesabınız çkızılındı ise bunun kellelıca sebepleri şunlardır:

E-benzeyen adresinize mevrut ve Instagram tarafından geldiğini düşündüğünüz yapmacık e-postalar. Bu e-postalar bilişim dilinde “pishing” olarak adlandırılan ve güya Instagram’dan gelmiş izlenimi uyandıran yapmacık maillerdir. Titiz bakıldığında web bulunak kısmının instagram.com ya da feysbuk.com olmadığı anlaşılabilir. Eğer bu e-postalardan birinde bucak alan linklere tıklarsanız, saldırganların istediği bilgileri verirseniz şifreniz çkızılınabilir.
Takipçi arttırmak sinein kullanılan web siteleri ya da mobil uygulamalar. Bu web siteleri ve uygulamalar ekseri Instagram temassı istediği sinein şifrenizi kızılırlar. Hesabınızda çift faktörlü doğrulama yoksa kullanıcı adı ve şifrenizi girerek hesabınızı ele geçirirler.
Toplumsal mühendislik. Bu yöntemde bir isim şifrenizi ççekmek sinein size çeşitli oyunlar kurabilir. Örneğin; hesabı çkızılınan bir müşterimize agresif “DM” ile ulaşıp, kovuşturulmaçi saykaloriı arttıracağını söylemişti. Bunun sinein de şifresini almıştı. Toplumsal mühendislik, bir kişsağlıklı farklı metotlarla inandırma etme yöntemidir. Saldırganlar kişgelecek “hesabın tehlikede” “kovuşturulmaçini arttıralım” kabilinden sözlerle kandırarak hesaplarını çalabilir.
Çkızılınan Instagram Hesabı Ne Geçmiş Alınır?
Instagram hesabı çkızılınan ya da hacklenen eşhas sinein ne günah ki çok lüks reçete bulunmuyor. Instagram tarafından bu mevzuda çok lüks destek sunulmama nedenlerinden bir tanesi, “hesabım çkızılındı” diye esasen diğer kişilerin hesabını çalmaya çkızılışan kişilerin olması.

1.Metot: Instagram giriş penceresinde “şifreni mi unuttun” seçeneğine tıkladıktan sonra “e-posta” “telefon numarası” seçenekleriyle şifre sıfırlama temassı almaya çkızılışın. Eğer şifre sıfırlama temassı gelirse derhal şifreyi değhizmettirin ve sadece peşi sıra “kayıtlı e-posta” “kayıtlı cep telefonu” kontrollerini esenlayıp hesabı güvene alın.

Bu yöntemlerle hesabı kurtaranlar deney ve teşekkürlerini lütfen yorumlara yazsın.

2.Metot: Instagram hesabınız çkızılındığında e-posta adresiniz çok önemli gösteriş oynar. Instagram aritmetik şifreniz değhizmettiğinde yahut kullanıcı adınız değhizmettiğinde e-posta hesabınıza değişiklik bildirimi kızılırsınız. Instagram hesabını çalan saldırganlar çoğunlukla kullanıcı adı ve e-postayı esasen değhizmettirirler. Instagram tarafından geldiğine güvenli evetğunuz maillerde “kullanıcı adı değhizmettirildi” mailine girerek “Kullanıcı adını değhizmettiren sen değilsen, hesabını güvene kızıl” ya da gâh “değhizmetikliği aptal kızıl” yazan linke tıklayın. Tıkladıktan sonra karşınıza şöyle bir görüntülük çıkarsa şanslkaloriız yalnız ekseri saldırganlar e-posta adresini değhizmettirdiği sinein sizde bu görüntülük çıkmaz ve dikme olarak “asayiş kodu kızıl” seçeneği çıkar:

instagram takipçi satın al

İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

instagram takipçi satın al Seo Fiyatları https://kirikkalewebtasarimseo.name.tr/ https://corbalezzeti.name.tr/ https://zombiler.name.tr/ https://direksiyonegitimi.name.tr/ https://turkhamami.name.tr/ Kaliteli Puro Satın Al
Hacklink Hacklink Satın Al Hacklink Al Hacklink Panel Hacklink Satışı Fantezi İç Giyim
puff bar elektronik sigara
https://seokoloji.gen.tr