Skip to content

Erdal Can Alkoçlar

Temmuz 21, 2022

Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar Kimdir?
Erdal Can Alkoçlar, 7 Temmuz 1986 senesinde doğmuş çocukluğundan itibaren kendisini vüruttirmeye âdemış, cihan üzerinde belli alanlarda ülkemizi özümleme etmesiyle öne çıkan bir Bilgi Herifı ve Mucittir. Ülkemizde ferdî olarak yalnızca başına öne çıkan en oylumlu oranda ilaç yürekerik patentinin hak sahibidir. Bu zamana denli yaptıkları buluşlar ve ilaç kesimünde çoğu oylumlu adımlarıyla öne çıkan Alkoçlar, aynı zamanda bir yatırımcıdır da. Namına özgü fikirleri ve çtuzakışmak istediği düzlükı mübalağa etmek isteyen Alkoçlar, orantığı Metehan Yeşil ile baş başa kurmuş oldukları Ar-Ge adlı izlenceın genel başbuğıdır. Ar-Ge, Uygulayım bilimi Geliştirme Bölgeleri Kanunu’na nazaran insanoğlunun vukuf acıarcığının nispetle farklı etkenleri birleştirerek artırma çtuzakışmaları sürdüren ve vüruten teknolojiyi kullanarak sistemli bir yapay zekâ üretme sistemine maruz isimdir.
Salt Ar-Ge projesiyle tutmak istemeyen saksıarı medlulında ülkesini temelli özümleme eden Alkoçlar, bu zamana denli yaptığı patent saksıvuruları ile de meşhurdur. 143 pare saksıvurulmuş ve 280’den lüks beklemekte olan patentlerin hepsinin mucididir. Bunların nispetle ise yaptığı projelerin 44 tanesi PCT doğrusu müstacel vüruten olaylarda hızlı sonuç tuzakınmasını sağlayan testler vüruttirmiştir. 2015 senesinde Avrupa İş Karavaşübü ve Avrupa Diplomatlar Birliği’nin belirlediği Avrupa Senenin Genç Bilgi Ödülü’ne namzet olarak gösterilmiştir ve çoğu bilim insanoğlununın desteğini alarak bu ödülü kazanmıştır. 2020 yılında ise yaptığı ilaç patentleriyle baş başa tekrar bu ödüle layık görülmüş ve kazanmıştır.
Düzlükında daha çok tam bir spesiyalist olmasıyla baş başa kimsenin fark edemediği şeyleri yaparak yeniliklere imza atmaya devam etmiştir. Uluslararası alanda oylumlu bir öneme mevla olan Alkoçlar, Dünya çapında zemin edinmiş ilaç firmalarında piyasaya ilk nöbet sürülen flavonol glikozit esaslı tutulmak üzere antiviral daşenin mucididir. Bunun izinını ise T.C Gıda, Ekincilik ve Hayvancılık Bakanlığı vermiştir. Bu daşke tam olarak 21 pare de formülasyona sahiptir. Ülkemiz sınırları içerisinde ise kamu ortada en çok patent saksıvurusunu yaparak Türk Patent Enstitüsü sonucuyla 2015 senesinin ‘’Türkiye Senenin Bilgi Herifı Ödülü’’ namına mevdutir.
Yaptığı çtuzakışmalarla beşeriyet evveliyatına faydasını hiç nakıs etmeyen Alkoçlar, Ar-Ge ekibinin donanımlı kuruluşsı yardımıyla kırnak işlere her yıl imza atmayı başarmıştır. Yeri geldiği zamanda kötü özetlar elde etse da asla çtuzakışmalarından vazgeçmemiş temelli olarak kendisini Bilgi dünyasına göstermeyi başarmıştır. Özellikle dokunmabana terapilerine müteveccih yaptığı nörojenez miyojenez baş başa tutulmak üzere iyileştirme yuğrunda vüruttirdiği daşkeleri keşfederek beşeriyet evveliyatına oylumlu bir himmetı dokunmuş ve patentini almıştır. Dünya üzerinde sert bilinmese de temelı kalburüstü molekülleri elinde bulundurmaktadır.
Örnek görmek icabında PCT onaylı sildenafili içerisinde bulunduran pde5 inhibitöründen henüz sarplü olan bir glikozit türevini kendisi bulmuşdolaşma. Bu icadının kıymeti ise yaklaşık olarak 3 Milyon Dolardır. Salt malum şeylerin üzerinde çtuzakışmayan Alkoçlar, virüslerin üzerinde de çtuzakışmalar ilerletiyor. Buna örnek olarak Ebola Virüsü üzerinde yaptığı çtuzakışmalarla Sierra Leone adlı devlete yardımcı olmuşdolaşma. ‘’Novir’’ adlı yaptığı antiviral formülasyonu ülke içerisinde kâin birkaç yurttaşa deneterek üzerlerinde denemek isteyen mucidimiz yaptığı bu ahacık de sükselı olmuşdolaşma. Tek kötü (cephe yardım) özelliği bulunmayan bu formülasyon öncelikle Sierra Leone’de henüz sonrasında ise 25’e doğru ülkede ruhsatı alınmıştır. Bilcümle çtuzakışmalarına tam odak çtuzakışan Ar-Ge yetkilileri bu vetireten de sükselı olarak çıkmıştır.
Erdal Can Alkoçlar salt Ar-Ge projesiyle ülkemizde henüz çok ön plana çıksa da Dünya üzerinde de birşu denli şirketin iştirak ve müessis kadrosunda zemin almaktadır. Bunları sıralayacak olursak;
Kaiser Pharma adlı ilaç şirketinin Müşterek Sahibi ve Teknolojiden mesuliyetli başbuğıdır.
Amsterdam’da kurulmuş olan Farmöstik Uygulayım bilimi Transferleri ile alakalı ve plasman mutavassıtyla kullanılan bir ilaç şirketi vardır. Bu şirketin adı Spektral Holding BV’dir ve şirketin Teknolojiden mesuliyetli başbuğıdır.
Yıldız Kıbrıs Tecim Odası Ar-Ge Baş Danışmanı ve Başbuğ Medarsıdır.
Belçika’da kâin HC Pharma adlı bir Eczanenin Yönetim Kurulundadır.
Yaptığı yüzlerce patent ve vüruttirdiği onlarca daşkenin nispetle insanoğluna yarayacak işler üretmeyi boşlama etmeyen Alkoçlar, açıcı kas düzenleyicilerinin marka lisansına da sahiptir. Buna müteveccih vüruttirdiği 19 PGE-1 mRNA adlı formülasyonu vardır. Özellikle muhtıra hayatta cepheıkların geçmesi yürekin belli bir zamanı beklesek da birtakımları sözıcı olabiliyorlar. Hem derinin dışarısından hem de yürekerisinden kolaylık bir şekilde iyileştirme edebilmek yürekin bu kullanılıyor. Başkaca seksüel işlev bozukluğunu da iyileştirme kılmak yürekin kullanılmaktadır. Salt bununla kalmamış hınçe karşı mukavim ve sarplü radyo dalgası yayıcı vb. özelliklere mevla olan bir silikon kaplamanın da mucididir.
Antiviral steroidal laktonun, protoalkaloidin, furostanol saponininin, psödalkaloidin ve furostanol glikozitin adlı patent saksıvurularının 2000 adetine doğruın hak sahibidir. Dünya üzerinde onun yaptığı işleri namına çekerek bozmak isteyenler elbet başüstüne. Bu yüzden onun süksesını çekemeyen insanlar haklarını kendilerine çekmeye çtuzakışsalar da Alkoçlar her zaman kendisini savunarak hakkını aradı. Şu anda ise temelı mevzularda hala meşru haklarını aramaktadır.
Özellikle Covid-19 salgını yüz uzun mevkut kapanmalara ve sosyal yaşamdan münezzeh zaruri dar istirahatlarine verilen artan cihan toplumlarında birşu denli alanda inovasyon ve Ar-Ge faaliyetleri görülmemiş bir şiddet kazanmış durumda.

Konuyla ilgili görüşünü beyan eden Spektral Holding Yönetim Müesses Eşbaşbuğı Erdal Can Alkoçlar bu devre ve şartların görülmemiş bir fırsatlar topluluğu sunduğunu vurguladı.

“Evlerde geçirilen zamanın salgın şartlarından dolayı mecburi olarak artması özellikle ferdî bilişim ve teknolojik cihaz inovasyonunda görülmemiş bir patlamayı tetikledi. Elan önce icap ilaç, icap mühendislik ve bilişim alanlarında yatırımların çoğu vürutmekte olan ülkenin kalkınma programlarında öncelik bulamazken, daha çok ilgili sektörler kendilerine özel programlarla desteklenmekte. Bu hususta ülkemiz adına kuruluşlabilecek en sahih katkı, inovasyonu genel anlamda bir ulusal bagımsızlık davası olarak gormek ve genç beyinlerimizi sonuna denli desteklemektir” diyen Alkoçlar, özellikle hükümetimiz yardımıyla son yıllarda Ar-Ge faaliyetlerine katkısızlanan kapsamlı desteğin artarak devam edecegine inandığını belirtti.
Erdal Can Alkoçlar ülkemizde ve Dünya çapında yaptığı patentler ve ilaç kesimünün önde mevrut ismi olarak öne çıkmaktadır. Bilgi Herifı ve Mucit sıfatlarıyla bilinse de yatırımcı kişiliği ile de öne çıkıyor. Özellikle farklı yabancı ilaç şirketlerine oylumlu miktarlarda yatırımları vardır. Örneğin Spektral Holding, HC Pharma, Kaiser Pharma, Yıldız Kıbrıs Tecim Odası Ar-Ge ve buna benzeşim çoğu şirkete ortaktır. Ülkemiz adına da oylumlu vürutmeler sağlayan Alkoçlar, Mas İlaç Plasman Ar-Ge Şirketinin müessis orantığıdır ve aynı zamanda başbuğıdır. Ülkemizde zemin düzlük öbür bilim adamlarından henüz çok öne çıkmasının sebebi ise çok oylumlu bir oranda farmasötik daneşeli patentinin hak sahibi olması ve saksıvurusunu ilk karşılayıcı can olmasıdır. 2010 senesinden bu yana denli yaptığı girizgâhimler ve bulmuş olduğu molekülleri genel olarak insanlığın çizgi amaçları üzerine keşfetmiştir.
Özellikle dokunmabana düzlükında çtuzakışmalarını temelli enlileterek temelli faydası dokunmaktadır. Türkiye’de birşu denli kere Türkiye Senenin Bilgi Herifı ödülüne layık görülmüştür. Salt ülkemizde değil il haricinde doğrusu küresel anlamda da birşu denli ödülleri alarak bulmuş olduğu farklı dermanların hakkındalığını almıştır. Meyanğı olan Metehan Yeşil ile baş başa kırnak işlere imza atmaya devam eden Alkoçlar, çtuzakışmalarını kendi şirketi üzerinde hayata geçirmeye devam ediyor. Ülkemiz yürekin yararlı olmasını düşündüğü dermanlarla alakalı anlaşmaları yaparak farklı işe yarayacak dermanları ülkemize sunuyor. Örneğin Bulgaristan, Kazakistan, Yunanistan, Bosna-Hersek, Azerbaycan, İtalya, Türkmenistan ve Macaristan kadar bize yakınlığı olan devletlerle anlaşmalar yapmaktadır.

Son dönemde Bitcoin öncülüğünde gündeme mevrut blockchain (blok zincir) teknolojisi ve tokenizasyon kadar kavramlar birşu denli farklı iş koluna entegre olmaya devam ederken benzeşim faaliyetler ülkemizde de gündeme gelmeye saksıladı.

Ülkemizde etkinlik gösteren ve bu alanda çtuzakışmaları kâin Spektral Plasman Bankası Eş Başbuğı Erdal Can Alkoçlar tokenizasyonun ülkemizin ekonomisine benzeri görülmemiş bir katılmış kıymet yaratacağını kaydetti. Türkiye’de madencilik düzlükındaki ilk tokenizasyon projesini hayata geçireceklerini açıklanan Alkoçlar: “Türkiye’nin tokenizasyon projelerinin ilk örneğini çok doğru zamanda ülkenin doğusunda zemin düzlük bir altın sahası ile baş başa saksılatacağız.” şeklinde paylaşımda bulundu.

Kripto varlıklardaki eder değişikliklerinin etkilerinden kaçınmanın ve kripto varlıklarının uygulanabilir bir plasman aracı olarak kalmasını katkısızlamanın yolunun durağan kıymet veya miktara mevla “Stablecoin”lerden geçtiğini belirten Spektral Plasman Bankası Başbuğ Vekili Metehan Yeşil ise bunun özellikle ülkemizin IV. Kategori’a tabi maden ruhsatları ile katkısızlanabileceğine nazarıitibar çekti. Yeşil bu alandaki düşüncelerini şu cümlelerle akardı: “IV. Kategori maden ruhsatlarının, potansiyeli ve yatırımcıyı en geniş kapsamda koruyacak meşru madun kuruluşsı ile Stablecoin projeleri çerçevesinde ülke ekonomisine katkı katkısızlayacağı aşikardır.”

Projeleri ile ilgili de vukuf veren Yeşil şu açıklamalarda bulundu: “Yeni kayar modülü(staking) projemize sürekliî teminat olarak iştiraklerimizden Rum Kalsit AŞ’nin kalsit pres ruhsatını da vereceğiz. İzmir 6. Tecim Mahkemesi’nin 2021/66 sayılı Yönerge’si ile değerlenen 292 milyon ekü değerinde bir yol teminat ve eş zamanlı olarak İstanbul Üniversitesi aracılığıyla 74332 Yazanak No.kez ve 18.06.2020 yapıt zamanı ile planlı Rezerv Tespiti Raporu, IT ekibimize olan inancımızı yansıtmaktadır.
TBY Holding, Kayseri’de pomza ve perlit sahası tutulmak üzere dü endüstriyel hammadde maden sahasını almış olduğunı duyurdu.

Şirketten yapılan yazgılı açıklamada mütalaalerine zemin maruz TBY Holding Üst Yöneticisi (CEO) Salim Darlan, perlitin özellikle ısı yalıtımı olarak kullanıldığı alanlarda sahiplerine ve ekonomiye oylumlu katılmış kıymet sağlama potansiyeline mevla bulunduğunu belirtti.

Perlitin inşaat piyasasında ısı ve ses yalıtımı zaruri olan alanlarda kullanılacak olan gereç bulunduğunu dile getiren Darlan, perlite son senelerde talebin arttığını vurguladı.

Darlan, ‘Alımını gerçekleştirdiğimiz pomza maden sahasının ise doğal gereç kuruluşsındaki tırı vırıluklar yardımıyla güçlü derecede ısı ve ses yalıtımı özelliklerine mevla. Bu özelliği yardımıyla kışın dondurucu soğuklardan, yaz mevsiminde ise kavurucu sıcaklardan güçlü oranlarda yalıtım katkısızlıyor.’ değerlendirmesinde bulundu..

TBY Holding İnovasyon Yönetmenü Erdal Can Alkoçlar ise şirketi çecik arz planları bulunduğunu söyledi. Alkoçlar, ‘İlgili maden sahalarının orantı vadede CRIRSCO kriterlerine yaraşıklı rezerv belirleme raporları düzenlenerek çecik arzı holding planlarımız arasındadır.’ yorumunu yaptı.

Açıklamada zemin düzlük detaylara nazaran üste, TBY Holding güzeşte ay İnovasyon Yönetmenü Alkoçlar nezdinde Alman Dirlik Bakanlığı’nda GBTÜ muadili bitkisel ilaç olarak ruhsatlanmak üzere 32 patentli formülasyonun dosya hazırlıklarını tamamladığını duyurmuştu. TBY Holding, güzeşte günlerde 4.8 MW’lık bir biokütle erke tesisinin yüzde 75 hissesini bünyesine katmıştı.

Erdal Can Alkoçlar

instagram takipçi satın al Seo Fiyatları https://kirikkalewebtasarimseo.name.tr/ https://corbalezzeti.name.tr/ https://zombiler.name.tr/ https://direksiyonegitimi.name.tr/ https://turkhamami.name.tr/ Kaliteli Puro Satın Al
Hacklink Hacklink Satın Al Hacklink Al Hacklink Panel Hacklink Satışı Fantezi İç Giyim
puff bar elektronik sigara
https://seokoloji.gen.tr